реклама:

Контроллер солнечного коллектора

Тема в разделе "Контроллеры house4u", создана пользователем house4u, 23 окт 2014.

1. house4u

house4u Администратор Команда форума

Симпатии:
    995
    Из:
    Одесса
    Андрій, яка версія прошивки у вас? Скажіть і я перевірю.

2. АндрійХ

АндрійХ Интересующийся

Симпатии:
    17
    Из:
    Дрогобич
    Зараз я на роботі, вечером відпишу.

3. АндрійХ

АндрійХ Интересующийся

Симпатии:
    17
    Из:
    Дрогобич
    Віктор скинув фото

Вложения:

4. house4u

Симпатии:
    995
    Из:
    Одесса
    Дякую. Поки проблем на знайшов. А ви скільки разів перевіряли це? Була б ще дуже корисною фотка 2-го екрану, де виводиться, який саме інтервал зараз зостосовуюється і яка бажана температура (там де показує рівень сонячного випромінювання і т.д)

5. АндрійХ

АндрійХ Интересующийся

Симпатии:
    17
    Из:
    Дрогобич
    Доброго дня Віктор. Перевіряв багато раз. Особливо з цим до останнього часу не заморочувався, бо встаю як правило о 5:00 і запускав розклад вручну. Згодом встановив період і6(23:00) з 10грС на 60грС, і до ранку бойлер встигав нагрітися (у мене двохзонний ел.лічильник). Крім того, зауважив, що розклад стартує не рівно о тій годині що забиту у розкладі, а через 5-15 хвилин.
    Зняв відео на мобільний о 5:30 як це все у мене відбуваєть, але не можу його завантажити, пробував різні формати-не грузиться.

6. house4u

Симпатии:
    995
    Из:
    Одесса
    Проблему таки знайшов. Скоро буде нова прошивка із виправленням цієї помилки. Відео - завантаження тільки на youtube чи інші. На форум не можна.

7. АндрійХ

АндрійХ Интересующийся

Симпатии:
    17
    Из:
    Дрогобич
    Дякую, буду чекати, правда зараз вже не дуже актуально, бо нарешті в Дрогобичі появилося сонце:yahoo:

реклама:

Поделиться этой страницей