реклама:

Копіюєм сонячний концентратор Олександра Согоконя

Тема в разделе "Коллекторы концентраторы", создана пользователем Технік, 20 ноя 2016.

 1. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Доброго дня шановні однодумці !
  Задався ціллю скопіювати сонячний концетратор як на оцьому посиланню :

  Вже деякі напрацювання в автокаді є . Хто скаже чи за копію притягають до відповідальності ?
  Хочу використати в концетраторі таку трубку . Распределитель-коллектора.jpg
  Може хтось має про неї повну інфомацію.
  Що стосується трекера то він вже на макетниці працює - син студент допоміг .
  Попробую в цій темі звітувати про хід виконання . Ціль зробити цей концетратор до купального сезону - гріти басейн . Якщо себе добре зарекомендує , то до зими щось і про опалення таким , або декількома такими подумаю.
   

  Вложения:

  Последнее редактирование: 20 ноя 2016
 2. house4u

  house4u Администратор Команда форума

  Симпатии:
  998
  Из:
  Одесса
  Вы что, сговорились сегодня? Данный раздел только для владельцев существующих солнечных систем, которые установили и собрали коллектора собственноручно у себя дома :evil:
   
 3. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Якщо щось не так , то прошу вибачення. Перенесіть тему куди потрібно .
   
 4. house4u

  house4u Администратор Команда форума

  Симпатии:
  998
  Из:
  Одесса
  Перенес. Вы сегодня второй, кто в каталоге солнечных коллекторов начинает "левую" тему
   
 5. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  Для себя можно делать все что угодно , даже на продажу тоже )) У нас в стране все эти патенты до одного места :)
   
 6. Sogokon_A

  Sogokon_A Новичок

  Симпатии:
  1
  Из:
  Харьков
  Хочу розчарувати та засмутити вас обох. Патент – це інтелектуальна власність. І ця власність охороняється законом. Тому патент ще називають охоронним документом. І за порушення прав власника патенту наступає відповідальність, і не менша ніж за крадіжку чужого майна. А іноді ще більша, бо б’є не по «одному місцю», а по другому – по кишені. Це в випадку, якщо організуєте виробництво з використанням чужого патенту. Україна рухається до Європи, а там інтелектуальну власність (як і всю іншу) поважають. Тому в Україні уже створюються патентні суди.

  В себе вдома ви можете городити все що завгодно, в тому числі й копіювати запатентовані технічні рішення. Але використовувати їх ви можете лише для своїх потреб, в межах свого двору, або квартири. А тепер друге питання, а чи буде ця копія працювати так же ефективно, як і оригінал? Судячи по опублікованим вище малюнкам, вже не буде. Так чи варто витрачати гроші та свій час, щоб напомацки протоптувати свою власну стежину по бездоріжжю, знаючи, що поряд уже є хоч і ґрунтова, але накатана дорога? Для чого пиріжнику бути сапожником? Щоб чоботи пахли ваніллю?

  Замовляючи виготовлення будь-чого професіоналу, ви, по-перше, отримуєте якісну річ, яка довго буде радувати око, по-друге, ви підтримуєте вітчизняного виробника, стаєте співучасником прогресу, внутрішнім інвестором, двигуном економіки країни, як би пафосно це не звучало.

  А виготовляючи чоботи з запахом ванілі ви з одного боку дискредитуєте роботу швеця, ще й відбираючи у нього «хліб», а з другого боку обкрадаєте поціновувачів ваших духмяних пиріжків. Так чи варто робити подвійне зло?
   
  Технік нравится это.
 7. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  Их еще не сделали
   
 8. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  нам до европы еще лет так надцать :) - ползти ! Простой пример с польшей - посмотрите когда она подала заявку и когда вступила ! А Поляк это не Украинец и не русский :)
   
 9. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  А теперь давайте поговорим -- почему у нас в украине , в росии покупают китайские товары ? -- ответ прост - они стоят почему-то дешево ....
  А почему у нас стоит дорого ? - у нас почему-то наш производитель наценивает свою продукцию 100-300% --- а почему не 10 -30 % как делает добросовестный китаец ?
  Взять ваш концентратор тот что на видео 4Квт - сколько он будет стоить ? себестоимость умножить на 3 или 2 ? я такое не куплю !!! я сам сделаю ! А на оставшиеся деньги накормлю семью
  А потом у нас плачут что нету работы ! Да какая будет работа с такими наценками ?
  Еще одно - вы говорите лучше заказать у профессионала :) . Я где-то этим летом вам звонил - интересовался данным девайсом --- ЖДУ до сих пор предложения :D --- это называется профессиональный подход к заинтересованным клиентам :rofl:
   
 10. Sogokon_A

  Sogokon_A Новичок

  Симпатии:
  1
  Из:
  Харьков
  Оце я дожився! Оце подяка за мою кропітку та наполегливу роботу на протязі п’яти останніх років. За те, що зробив видатну річ на світовому рівні. Міжнародний патентний пошуковий орган в Цюріху підтвердив, що такого концентратора немає ні в кого в світі. Немає в американців, немає в японців, навіть в китайців немає, а в Україні є. І за це мене ще й дубасять. Виявляється, що я поганий хлопець, ворог народу, організатор безробіття і розвалу економіки. А китайці молодці – головою не думають, грошей на дослідження й розробки не тратять, а все здирають у американців і дешево продають.

  Шановний, з такими поглядами й переконанням до Європи вам дійсно далеко. Викиньте з голови радянську любов до халяви. Вона дорого вам обходиться. Я більше не маю наміру з вами дискутувати, тому можете не відповідати.
   
 11. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  Да не кто вас не дубасит - просто правду в глаза говорю ... если вас заело то что человек хочет сам сделать точно такое как у вас , и вы рассказываете что лучше заказать у профессионала - я вам ответил на ваш профессиональный подход к клиентам , потому-что знаю хорошо как и что и где нужно продавать и относится к ним , и знаю что такое жесткая конкуренция ....
  А на счет того кто и как какие зазоры себе ставит - тут уже дело личное --- хотите продавать 1 штуку в год - продавайте ....
  Я знаю точно - что найдется какой-то не честный ВАСЯ который начнет шлепать аналоги как у вас - и начнет продавать на право и на лево --- БЫЛ БЫ НА ЭТО СПРОС !!!
   
 12. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  Да кстате )) а вы платите налог на прибыль ?:) или как обычно с голой сракой в европу - но с еврейским подходом ?:D
   
 13. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Для мене велика честь дискотувати з Вами. Я й не думав , що розробник цього концетратора зацікавиться моїм постом .
  Я Вам обіцяю що на продаж концетратор не піде. Але також обіцяю що всім хто буде потребувати консультацію по проектуванню цього концетратора я допоможу .Допоможу , це розповім послідовність моїх дій , а не роздам те що так тяжко далось . Я згоден з Вами що це кропітка робота . Я його не один день проектував. А те що він буде працювати, це я Вам гарантую - вже все змодельовано в автокаді і в соліді .
  Ви так зайнялись рекламою свого винаходу , що дуже багато в роликах наговорили зайвого . Цього було достатньо для мене щоб відтворити .Я не злодій я це роблю тільки для себе .
  Якщо чесно , я не хотів копіювати Вас , хотів з параболами щось своє викомбінувати . Знімаю перед Вами капелюха:hi:. Перепробувавши десятки варіантів , зробив висновок , що концетратори побудовані Вами це самий оптимальний варіант як по парусності , так і по заповненості корисної площі.

  Мій майбутній концетратор буде мати загальну площу дзеркал 6 ,125 м.кв. а кориса площа 4,64м.кв.
   
  Последнее редактирование: 3 дек 2016
 14. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Для того , щоб переконати Вас що це не просто малюнки викладаю з чого все почалось . Точніше це перший результат кропіткої роботи . До парабол були таблиці в екселі які потім тяжкими муками були "запхані" в автокад і ще тяжче "родились" у вигляді кривих.
  Шановний пане Олексадр , продовжувати викладати докази того що концетратор буде працювати , чи визнаєте його діючим;) ?
   

  Вложения:

  Последнее редактирование: 3 дек 2016
 15. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  @Технік а вы считали сколько данный девайс выйдет по сибестоимости? Такой как на видео ?)
   
 16. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Так підраховував , якщо несучі частини зробити з алюмінію , а дзеркальну частину з аладону(зеркальний алюміній) , то без поворотного механізму по вартості металу із лазерною різкою буде приблизно 10 000 гривнів .
  --- Добавлено, 4 дек 2016 ---
  Для себе спочатку зроблю в тричі дешевше . Перший екземпляр буде з ОСБ плити . Несучі з 18мм , під автомобільну зеркальну плівку дам 6мм ОСБ плиту. Плиту добре пролакую , якийсь час для дослідів простоїть . Благо ЧПУ фрезер на фірмі є , не треба буде платити за фрезеровку плити.
   
  Последнее редактирование: 4 дек 2016
 17. Алекссс

  Алекссс Житель форума

  Симпатии:
  130
  Из:
  Днепропетровск
  Ну 10 это не 45 как у исследователя :) видать сильно дорогой поворотный механизм :D, хотя за эти деньги примерно 10к гривен я делал для себя термосифонную систему из 36 трубок - залил ее незамерзайкой - и как по мне это лучше чем как у него ! Потому как для его системы - нужно солнышко прямое , а моя система греет при облачности небольшой - что можно применить для теплых полов !
   
 18. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Поки на вулиці холодно , варіанти концетраторів моделюю на компютері. До Вашої уваги викладаю ще один варіант концетратора . Його "розмах крил" 3 метри , а висота 1.75 .
   

  Вложения:

 19. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Ще один бюджетний варіант концетратора . " Розмах" 2.380 метра на 1.75 .
  --- Добавлено, 11 дек 2016 ---
  Всі концетратори будувались з розрахунку на стандартну вакумну трубку. Поки що не бачу їй конкуренції для відбору тепла. Ще один плюс , це різка зеркальної поверхні - мінімум відходів. Якщо когось зацікавить круглий концетратор - не проблема . Декілька комбінацій кнопками і він (концетратор) круглий .
   

  Вложения:

  Последнее редактирование: 11 дек 2016
 20. Технік

  Технік Активист

  Симпатии:
  11
  Из:
  Львівщина
  Ось і круглий концетратор . зроблений з плоского з попереднього посту (Концетратор 3).
   

  Вложения:

реклама:

Поделиться этой страницей